8 uker igjen, NM banestafetter likevel? Stavanger stadion lørdag/søndag 23/24.5.

Oppdatert: mars 29


Optimistisk som vi er og med positive signaler fredag om at utvikling korona i Norge kan ha endret seg i riktig retning, håper vi i det lengste at NM i Stavanger likevel avvikles


Til NM banestafetter er løpere til 16 lag i senior, veteran og mix uttatt i følgende klasser men enda påmeldt


*******************************************

PROGRAM - lørdag 23.mai - 1.start kl 1400

*******************************************

- 4x1500 menn senior

- Mixlag 4x800

- 4x800 kvinner 35-39

- 4x800 kvinner 40-49

- 4x400 menn 35-39


******************************************

PROGRAM søndag 24.mai - 1.start kl 1200

******************************************

- 4x800 kvinner senior

- 4x400 kvinner 35-39

- 4x1500 menn 35-39

- 4x 1500 menn 40-44



DAGSPROGRAM KOMPLETT (INKL. KORT-SPRINT DISTANSER)

https://www.ilskjalg.no/nmstafett2020/dagsprogram/



Færre innleggelser på UIS fredag:

https://www.vg.no/nyheter/innenriks/i/qLByML/her-gaar-antall-innleggelser-ned-kan-vaere-tegn-paa-at-tiltakene-virker




LAGUTTAK SPIRIT - øvelser lørdag


4x1500 MS - Spirit 1.lag

1. Alf Ante Idland Tornensis

2. Ørjan Grønnevig

3. Thomas Asgautsen

4. Zerei Kbrom Mezngi


4x1500 MS - Spirit 2.lag

1. Nils Haktor Bua

2. Håvard Andersen Bråthen

3. Henrik Braune

4. Bjørn Sundvor


Mixstafett 4x800 - Spirit 1.lag

1. Mathea Melberg

2. Hans Petter Aakre

3. Sara Aarseth

4. Zerei Kbrom Mezngi

Mixstafett 4x800 - Spirit 2.lag

1. Maria Wiig

2. Even Madland Larsen

3. Karen Oftedal Helland

4. Svein Olav Krakstad

Mixstafett 4x800 - Spirit 3.lag

1. Mari Arnestad

2. Torjus Lindanger

3. Rebecca Rage Gundersen

4. Jonas Listøl



4x800 kvinner 35-39

1. Katrine Tonning

2. Anne Jorunn Hodne

3. Oddveig Odland

4. Bente Gyland


Reserve: Julie Bøtun

4x800 kvinner 40-49

1. Ann Kristin Mosbron

2. Kari-Anne Veen

3. Yvonne Smith

4. Anja Lindanger

4x400 menn 35-39 - Spirit 1.lag

1. Vaidas Prucinskas

2. Laimis Vebliugevicius

3. Leif Johannes Omland

4. Espen Swan Rørvik


4x400 menn 35-39 - Spirit 2.lag

1. Rune Eie

2. Odd Einar Tveit

3. Roald Aga

4. Kjell Harald Dalehaug




2.DAG SØNDAG


4x800 kvinner senior 1.lag

1. Kristin Vabø

2. Sara Aarseth

3. Silje Torsvik

4. Mathea Melberg


4x800 kvinner senior 2.lag

1. Kristine Vaardal Lunde

2. Nina Søndenå

3. Hanne Sande

4. Silje Ramvik



4x400 kvinner 35-39

1. Katrine Tonning

2. Yvonne Smith

3. Kari-Anne Veen

4. Ann Kristin Mosbron




4x1500 menn 35-39

1. Kjell Harald Dalehaug

2. Sindre Jørgensen

3. Rune Eie

4. Eivind Fjelde


4x1500 menn 35-39

1. Thomas Kvalevåg

2. Lars-Ivar Folgerø

3. Bjørn Sundvor

4. Vidar Våge


4x1500 menn 40-49

1. Svein Magne Løvås

2. Eirik Dalva Skaale

3. Odd Einar Tveit

4. Gunnar Eiterjord


4x1500 menn 40-49

1. Lawrence Falkeid

2. Magnus Grønås

3. Magne Fjetland

4. Steffen Thorsen



102 visninger