top of page

Holmenkollstafetten 4 uker igjen - foreløpige lag oppsett


28 løpere oppstilt i Frognerparken før start 2022. Kun 12 fortsatt aktuell for ett eller flere lag. Stor frafall prosent, likevel vil alle 6 lag løpe fortere enn noen gang tidligere


Ålgårdstafetten 25.april vil avklare hvem som tildeles etapper merket NN, og fortsatt er det muligheter å etteranmelde seg enten til to av lagene som går for klasseseier eller våre unge lovende runner up lag


Her følger foreløpige laguttak i rekkefølge etter når lagene starter


KVINNER ELITE - START KL 13:00 // KVINNER SENIOR START KL 13:07

1200 Oda A. Lundeby // Andrea

1130 Nina Søndenå // Oda

600 Helena Hope // May-Linn

1910 Kristin Vabø // Testløp / ikke bekreftet

1260 Sara Aarseth // Lovise

1240 Linnéa V. Hove // Sydney

1790 Maria Wiig (ikke bekr) // Maren

1810 Anne Braut // Selina

630 Karoline Dahle // Hilde

2840 Silje Torsvik // Mari M

1530 Karoline Lien // Janne Elin

370 Silje Milenkovic // Jorunn

1080 Andrea Sætre // Silje

720 Testløp Ålgårdstafetten // Linda

500 Yvonne Smith // Anne Serine


MENN SENIOR 1, MENN SENIOR 2, MENN SENIOR 3 - ALLE START KL 13:20

1200 Dennis Ravndal // Håvard Br // Lucas

1130 Emil Harestad // Sondre N // Odd Einar

600 Kasper Tveit // Roald // Steffen

1910 Alf Ante I Tornensis // Jonas // Marcus

1260 ThomasAsgautsen//Denys //ArneGabriel

1240 Preben Aase//Vetle S.S.//Tord

1790 Andreas Wathne//KristianHeggebø//Matt

1810 Hans Petter Aakre//Einar//Vetle N

630 Tor Olav Aakre//Kjetil//KristianH

2840 Magnus Hope//Fredrik//Stig

1530 Nils Haktor Bua//AndersF//Geir S

370 Matas Paulikas//Testløp//HåkonAndré

1080 Testløp//AndersH//Olav Fj

720 Leonid Rayets//HenrikB//Bjørn Kåre

500 Mads Helland//IngarÅ//Børge

MENN VETERAN - START KL 13:25


1200 Laimis Verbliugevicius

1130 Bjørn Kåre Høie

600 Børge Harestad

1910 Testløp Ålgårdstafetten

1260 Steven Acarregui

1240 Sveinar Vadla

1790 Ben Zywicki

1810 Per-Christian Bårholm

630 Eivind Fjelde

2840 Richard Kverneland

1530 Sjur Ferkingstad

370 Bjørn Øvrebø Vidvei

1080 Bjørn Sundvor

720 Odd Einar Tveit

500 Roald Aga




Reserver (ingen bekreftet):

Trond Kenneth Kindervaag, Espen Swan Rørvik, Marius Skeide Ruth, Roy Andrè Erland, Oslo Spirit veteran (1.13 halvmaraton), Johannes Tørlen, Mathea Melberg, Siri Vaule, Rebecca Rage Gundersen, Nina Kristin Holta, Hanne Kommedal, Maureen Mesaros



Praktisk:

  • Vårt hotell heter Scandic St.Olavsplass og ligger like nedenfor Bislett, innsjekk fra kl 14

  • Løpere fordeles i 4+3-mannsrom samt noen få dobbelrom forbeholdt ektepar, sambo par (som helst ønsker campere sammen også i Oslo) - tilsammen 84 senger reservert

  • Middag på hotellet fredag egenandel. Pizza restaurant rett over gata fra hotellet

  • Banketten lørdag på Restaurant Gamle Raadhus (oppmøte uteterassen 1830) sponses av Spirit (drikke egenandel)

  • For dem som er veldig tørste etter løpingen, er møtested Lorry hvor også GTI sitter

  • Einar tar Norwegian kl 06 fredag, spiser matpakken på Gardermoen, oppdaterer lag oppstillinger og lagets strekkmål budsjetter (nylig anskaffet rimelig billett med retur mandag, også rimelig...)

  • Løpeturen gjennom etappene til Frognerparken fredag fra hotellet kl 1800 (oppmøte ikke obligatorisk, tid korr fra 1730)


298 visninger

コメント


bottom of page