Startlister A,B og C heat 5000m i Skjalg stevne onsdag

Oppdatert: juni 2



Tidsskjema og stevne info Skjalg stevne onsdag


http://www.ilskjalg.no/skjalg-stevne-onsdag-2-juni-stevnestart-kl-17-45-seniorstevne/


17.45: 100m hekk kvinner Elite

17.55: 400m Menn Elite

1815: 800m kvinner

1825: 800m menn

1840: 200m kvinner

1845: 200m menn

18.55: 5000m Mix Kvinner /menn

19.25: 5000m Heat B Menn

19.50: 5000m Heat A Menn


Nedenfor heat oppsett


400m Menn Elite 3.Mike Lubsen IL Skjalg 100m hekk Kvinner Elite 5.Tonje Nedberg IL Skjalg 6. Emilie Sandberg Sandnes IL


800m Kvinner 1.Thea Bjorland IL Skjalg 2.Therese Bjorland IL Skjalg 3.Amanda Hult-Tjore IL Skjalg 4.Emelia Hult-Tjore IL Skjalg 5.Line Johansson IL Skjalg 6.Ingrid Kristiansen IL Skjalg 7.Britt Hege Nicolaysen GTI 7.Ashley Kate Russel GTI 8.Mathea Wilhelmsen Sanne IL Skjalg 8.Sunniva Langseth Wikre IL Skjalg


800m Menn 1.Johannes Dalland Skjalg 2.Teo Bjørnestad Eliassen Skjalg 3.Vetle Farbu-Solbakken Skjalg 4.Esteban Gutierrez Meza Skjalg 5.Mads Helland Skjalg 6.Sebastian van der Veen Skjalg 7.Børge Harestad Skjalg 7.Emil Harestad Skjalg 8.Kim Thunheim GTI 8.Mio Gjelsvik Steigen Skjalg


200m Kvinner 3.Ingrid Heiberg Andersen Engevik Skjalg 4.Tonje Nedberg Skjalg


200m Menn 2.Sebastian Knudsen Skjalg 3.Nii Mensah Nyarko GTI 4.Andreas Nedrebø Nesse Skjalg 5.Rasmus Pedersen GTI 6.Samuel Gilje Raustein Hinna


5000m Menn A-heat 1.Daniel Peter Abicht Skjalg 2.Håvard Barkved Stavanger 3.Tom Ole Dalsrud Skjalg 4.Rune Eie Stavanger 5.Roy Erland Stavanger 6.Erik Tangen Gundersen Skjalg 7.Nicolay Gundersen Skjalg 8.Tom Erik Halvorsen GTI 9.Sindre Jørgensen Stavanger 10.Svein Olav Krakstad Stavanger 11.Rickard Kverneland Stavanger/Havørn 12.Andreas Nygård GTI 13.Filip Oanes Stavanger 14.Alexander Skurve GTI 15.Alf Ante Tornensis Stavanger 16.Laimutis Verbliugevicius Stavanger


5000m Menn B-heat 1.Steven Accaregui Stavanger 2.Per Sigurd Bethuelsen GTI 3.Simon Bjørheim Stavanger 4.Rune Boge GTI 5.Preben Bolsøy Stavanger 6.Nils Einar Glesnes GTI 7.Lars Ole Gudevang GTI 8.Odd Inge Hesjedal GTI 9.Marius Hop GTI 10.Dennis Jepsen Skjalg 11.Bjørn Ingvar Kydland GTI 12 John Nicolaysen GTI 13.Leif Omland Stavanger 14. Arne Vetrhus Stavanger 15.Tor Olav Aakre Stavanger 16.Hans Petter Aakre Stavanger


5000m Mix menn/kvinner 1.Mari Bru Evensen GTI 2.Nina Kristin Holta GTI 3.Marie Kloster Skjalg 4.Elisabeth Knudsen GTI 5.Ingrid Kristiansen Gular 6.Anne Tove Puntervold GTI 7.Maria Wiig Stavanger 8.Kay Zaccarini GTI 9.Silje Iren Østhus GTI 10.Eldar Bjørge GTI 11.Olav Hagland GTI 12.Are Lereggen GTI 13.Stig Magne Loftheim GTI 14.Pål Refvem GTI 15.Kim Thunheim GTI





196 visninger