top of page

NM kvalik stevne 26.6. Sandnes stadion: Startlister, justert tidsskjema pga vindøkning

Oppdatert: 26. jun. 2023


Selv om det blåste heftig under årets friidretts KM på Ålgård ble det faktisk rekordforhold i enkelte øvelser.


Til Spirits NM kvalik stevne er opprinnelig tidsskjema justert fra 9 til 6 starter og med start siste øvelse 5000m kl 2115


JUSTERT TIDSSKJEMA

kl.2025 - 800m jenter og gutter 13-14 år

kl.2031 – 800m gutter 15+, MS og veteran menn (1 heat)

kl.2043 - 1500m gutter 13-14 år

kl.2052 - 1500m jenter 15+ og KS

kl.2101 - 1500m gutter 15+ og MS

kl.2115 - 5000m mix heat KS,MS,KV,MV



Stevnedato mandag 26.juni tidligere publisert med opprinnelig kjøreplan

kl.2025 - 800m jenter 13-14 år

kl.2031 - 800m gutter 13-14 år

kl.2037 - 800m jenter 15+, KS

kl.2043 - 800m gutter 15+, MS og veteran menn (2 heat)

kl.2100 - 1500m jenter 13-14 år

kl.2108 - 1500m gutter 13-14 år

kl.2116 - 1500m jenter 15+, KS og veteran

kl.2125 - 1500m gutter 15+, MS og veteran

kl.2140 - 5000m mix heat KS,MS,KV,MV



STARTLISTER

800m jenter og gutter 13-14år (start kl. 2025)

Bror Erling Heegaard, Ane Oline Bjordal, Hildur Heegaard, Sigrid Bekkelund,

Ella Skurve Fjeldsbø (alle Gjesdal)


800m gutter 15+ MS og MV (Start kl.2031)

Bjørnar Risa Taksdal, Undheim samt fra Spirit Emil Harestad, Vetle Farbu-Solbakken,

Sebastian van der Veen, Hans Petter Aakre og Børge Harestad


1500m gutter 13-14år (Start kl.2043)

Niklas Cato Link, Gjesdal og Lucas Andreas Bøen-Hope, Spirit


1500m jenter 15+ og KS (Start kl.2052)

Tuva Alme og Christina Toogood, Sandnes, Oda Andersen Lundeby, Spirit, Vilde Våge Henriksen,HIL


1500m gutter 15+ og MS (Start kl.2101)

Dennis Kvame Ravndal, Spirit, Kristoffer Nordhus, HIL. Fartsholder (3.59) Hans Petter Aakre, Spirit


5000m J15-17, KS, MS, KV, MV (Start kl.2115)

Mia Austevik Bø, Gular, Andrea Linn Sætre, Maria Wiig, Helena Hope, Nina Søndenå, Karoline Lien, Fartsholder Richard Kverneland, Bjørn Kåre Høie, Per-Christian Bårholm, Sindre Høisæth Jørgensen (alle Spirit) samt Qystein Wergeland, Sandnes IL.


Spyd MS

Sivert Tjåland Liverud + Theodor Tjåland Liverud, Undheim, Vebjørn Kaldahl Bottenvik, Bryne


Kule KS

Tiril Olsen, Varhaug IL


Kastøvelser arrangeres som innlagte øvelser fra kl 1700 med Sandnes IL som del arrangør






485 visninger

Comentarios


bottom of page