top of page

10km PB for Spirit Triatlon - AG verdensmester


Jan-Morten Ra avsluttet 2019 sesongens første utenlands treningsleir med treningsløp 10km


oooooo######ooooooo

2018 World Champion Triathlon, AG 35-39, ITU Long distance

2018 Overall winner, Bryne Triathlon, Olympic distance

2017 Norwegian Champion Triathlon, Elite, Long course (IM70.3 distance)

2017 Norwegian Champion Triathlon AG35-39, Olympic distance

2017 WC Challenge Samorin, The Championship, 6th place AG35-39 (IM70.3 distance)

Se, hvilken fantastisk triathlon utøver Spirit er så heldig å ha i sine rekker


Jan-Morten Ra's seriøse satsing innebærer flere traing camps i utlandet. Mallorca har blitt en stadig mer velegnet og foretrukket destinasjon for å videreutvikle sitt høye nivå


Hyggelig når hilsen fra klubbens utstyrsleverandør på triatlon spesial bekledning tikker innFOTO: Ragnar Egset


Spirit TRI medlem Ragnar Egset knipset dette blinkskudd fra Bryne Triatlon 2018 hvor NM var innlagt, og hvor Spirit også tok NM medalje i stafett i sitt første år med triatlon


Guppi er Jan-Mortens 24 timers store inspirasjon, manager og assisterende tilrettelegger. Under klubbens instagram og facebook kontoer følger løpende flott oppdatering av hektisk treningsaktivitet og medlemmers mange konkurranser ute og hjemmeHer forteller en fornøyd Jan-Morten med egne ord at formen synes være ok idet 10km gikk unna på 37.43 sist helg - ny pers på en sprintdistanse når 9 timers IRONMAN konkurranser gjerne er hovedmål i sesongen


New Personal Best on a 10k run today🏃😁👏👏👏 I'm still improving & it's only February 🧡🔥 Today it was Sa Pobla half marathon and 10k, with Sa Pobla potatoes🥔 and Sa Pobla socks for everyone 👏👏👏 As part of this years first training block here on #mallorca coming to an end, we have put in a hard 10k without easing up on training, except for the day before with "just" a 70min strength swim🏊 and a 7k run🏃 race prep 😉 Happy with the response from my body today and had a great day of training and eating with friends 😍 Now it's time to get dressed for some colder weeks back in #Norway 🇧🇻

52 visninger

Comments


bottom of page