Kretsstatistikk 800 og 1500m pr 10.9. og ny 800m i Haugesund onsdag, 3000m torsdag i Sandnes

Oppdatert: 12. sep.


Tre unggutter som løp seg inn blant Rogalands 10 raskeste 800m løpere klasse menn senior.


Høstlekene 1500m har starttid kl 1540 - hvor kretsstatistikkens topp 20 utfordres


1500 meter


3,29,05

Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL

3,36,23

Narve Gilje Nordås, Sandnes IL

3,37,42+

Filip Ingebrigtsen, Sandnes IL

3,53,14

Vetle Farbu-Solbakken, Spirit Friidrettsklubb

3,56,11

Johannes Dalland, Spirit Friidrettsklubb

3,56,72

Erik Tangen Gundersen, Idrettslaget Skjalg

3,57,09

Simon Østreng Veland, Haugesund IL

3,58,37

Tedros Gebretensai Haile, Haugesund IL

4.00.17

Sebastian van der Veen, Spirit Friidrettsklubb

4,03,96

Kristoffer Nordhus, Haugesund IL

-----

10

4,06,21

Benjamin Storm Rettore, Sandnes IL

4,11,18

Håvard Andersen Bråthen, Spirit Friidrettsklubb

4,15,12

Dennis Ravndal, Spirit Friidrettsklubb

4,16,68

Magnus Bøen Hope, Spirit Friidrettsklubb

4,18,61

Hans Petter Aakre, Spirit Friidrettsklubb

4,22,13

Ole Martin Vedøy, Spirit Friidrettsklubb

4,24,42

Morten Tengesdal, Egersunds IK

4,25,02

Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL

4,28,84

Laimis Verbliugevicius, Spirit Friidrettsklubb

4,30,38

Tom André Sanne, Sandnes IL

-----

20


???????????????????????????????????????????????????????????????????+


Så gjenstår å se hvordan årets endelige kretsstatistikk blir seende ut etter kretsstevne i Haugesund førstkommende onsdag


800 meter

1,47,22

Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL

1,56,62

Johannes Dalland, Spirit Friidrettsklubb

1,59,0

Kristoffer Nordhus, Haugesund IL

1,59,26

Sebastian van der Veen, Spirit Friidrettsklubb

1,59,34

Vetle Farbu-Solbakken, Spirit Friidrettsklubb

2,04,5

Stian Haugland, Ølen IL

2.04.83

Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL

2.05.17

Emil Harestad, Spirit Friidrettsklubb

2.05.62

Ole Martin Vedøy, Spirit Friidrettsklubb

2.06.62

Martin Steinmo Eia, Sandnes IL

-----

10

2,06,84

Børge Nilsen Berg, Sandnes IL

2,07,34

Mads Helland, Spirit Friidrettsklubb

2,08,7

Hans Petter Aakre, Spirit Friidrettsklubb

2,10,34

Svein Olav Krakstad, Spirit Friidrettsklubb

2.11.37

Leif Johannes Omland, Spirit Friidrettsklubb

2,11,68

Eivind Johan Rønneberg Fagereng, Egersunds IK

2.11.81

Laimis Verbliugevicius, Spirit Friidrettsklubb

2,12,72

Martin Aske, Spirit Friidrettsklubb

2,13,13

Olav Dybing Bakka, Sauda IL

2,16,44

Børge Harestad, Spirit Friidrettsklubb

-----

20


118 visninger