Skjalg stevne tirsdag - heat oppsett og banefordeling. Unge distanse jenter m/ imponerende 3000m



Mathias Hove Johansen er stevnets største profil når den lokale banefriidretten utendørs for alvor skytes igang i morgen på Stavanger stadion


Mathias skal løpe den skjeldne distansen 150m. Men obs også for Mike Lubsen som løper sin spesialdistanse 400m


11 Skjalg løpere fikk med seg et NM gull i friidrett i 2019. Mange av disse ble hentet inn på stafettløp innen sprint. Flere av NM gullvinnerne er på plass når første øvelse starter kl 1730


PER HALLE INVITATIONAL: OPPSIKTSVEKKENDE RESULTATER I TØNSBERG LØRDAG

https://www.friidrett.no/nyheter/rekordras-under-per-halle-invitational/

.....OG STERK SESONGSTART AV SKJALGS SUPERSPRINTER ELISABETH SLETTUM



Tidsskjema og heatfordeling kretsstevne 2. juni

01/06/2020 Victor Øvregaard

17.30 150 m kvinner

17.40 150 m menn heat 1

17.50 150 m menn heat 2

18.10 400 m kvinner

18.20 400 m menn

18.30 1000 m kvinner heat 1

18.40 1000 m kvinner heat 2

18.50 1000 m menn

150 m kvinner

Bane 3 Mirjam Maurset

Bane 4 Amalie Lauvik

Bane 5 Marin Gaustadottir

Bane 6 Sara Al-Saiddi

Bane 7 Helle Ween

Bane 8 Malin Johansen

150 m menn heat 1

Bene 4 Johannes Fjordholm

Bane 5 Sebastian Knudsen

Bane 6 Imran Mahmood

150 m menn heat 2

Bane 3 Sergejs Kononovs

Bene 4 Tomasz Siemieniuch

Bane 5 Mathias Hove Johansen

Bane 6 Simen Tjelta Larsen

Bane 7 Soban Inayet

Bane 8 Oscar Alm Harestad

400 m kvinner

Bene 4 Helen Volden

Bane 5 Marin Gaustadottir

Bane 6 Ingrid Haga

400 m menn

Bane 3 Simen Tjelta Larsen

Bene 4 Mike Lubsen

Bane 5 Oscar Alm Harestad

Bane 6 Daniel Pedersen

Bane 7 Johannes Tørlen

1000 m kvinner heat 1

Bane 2 Sunniva Wikre

Bane 3 Marianne Dretvik

Bene 4 Ane Bakstad Andreassen

Bane 5 Amanda Hult-Tjore

Bane 6 Emelia Hult-Tjore

Bane 7 Ronja Jebsen

1000 m kvinner heat 2

Bane 2 Kristin Vabø

Bane 3 Kristine Alne

Bene 4 Freya Mjølsnes

Bane 5 Marthea Melberg

Bane 6 Hedda Opsøen

Bane 7 Emma Bauge

Bane 8 Karen Helland

1000 m menn

Bane 2 Theodor Byrkjedal

Bane 3 Johannes Dalland

Bene 4 Børge Harestad

Bane 5 Trond Solbakken

0 visninger