top of page

Hoka Solastranden halvmaraton 16.1.27: Påmelding åpnet

for 11 minutter siden
1 min lesing

22.utgave av HOKA Solastranden halvmaraton arrangeres lørdag 16.januar 2027. Vi kan ikke love forhold som i 2022, da løpet ble Covid utsatt til mars måned.


Noen ganger velsignes løpet med laber bris fra øst og dermed sol og kuldegrader som i en løype med minimal høydeforskjell faktisk gir ganske fine tider + en unik løpsopplevelse.


FOTO: Arne Dag Myking, Kondis



PRISGUNSTIG LØPSARRANGEMENT: 5km 249 - 10km 299 - 21 km 399 (frem til 1.oktober)

Titter man på løpets nettside finner man info fra årets løp arrangert 10.januar og som samlet 3106 påmeldte deltakere.


Vi håper en tidlig annonsering bidrar til at man setter seg mål om å kunne løpe enda lengre enn i år og kanskje enda fortere?



Sola Strandhotell gleder seg til å ta i mot også langveisfarende løpere og har nylig lansert spesialpriser på hotell overnatting samt den etterhvert sagnomsuste banketten fra kl 1930 i "Rygerkongen".


Her venter en eksklusiv 3-retters med påfølgende "blemmeball" som betyr at det med eller uten blemmer er mulig å svinge seg.


Men, høres ikke dette tiltalende ut?


Meld deg på da vell...

 
 
 

Kommentarer


bottom of page