top of page

Hoka - skoen for milslukere - kampanje uke


Vekt 230 gram, Hokas nye løpesko for innendørs bruk ble benyttet av begge årets vinnere av Oslo Maraton, Ebrahim Abdulaziz og Marthe Katrine Myhre


Denne uka er det kampanjepris på nettopp denne skoen i fylkets mestselgende Hoka butikk - SPORT 1, SOLA SPORT OG FRITID.


Til SOLASTRANDEN HALVMARATON lørdag 12.januar ( ifjor utsolgt) er det for 2019 satt et tak på 1000 deltakere. På startnummerutdelingen dag før løpsdag vil HOKA Norge være på plass i butikken som Spirit friidrett samarbeider med også til neste års løp


Torsdag førstkommende inviteres deltakere og venner av Solastranden halvmaraton til nytt kundetreff fra kl 16-20. Butikken kan tilby hele 10 ulike modeller HOKA til spesial rabatt 25%

Gunnar Aarseth som førstkommende lørdag på Karmøy løper sitt 24.halvmaraton i år er så fornøyd med å løpe på Hoka at han så langt har kjøpt seg 10 par Hoka sko. Lørdag deltok han i et 10 runders nytt ultraløp konsept på opp mot 80km for dem som greier unngå å bli slått ut


Gunnar melder til Spirit posten at han vil gjette på at rundt halvparten av deltakerne løp på Hoka sko.Også klubbens triatlon avdeling er store HOKA fans, selv om vi ikke har noen bindende fast avtale sentralt med HOKA. Derfor som fremgår av dette bilde står man fritt til hvilke sko man ønsker å løpe på


Gunnar Aarseth i klubbens sportslige utvalg har bidratt til at Mari Nustad Mauland klubbens profilerte ultraløper med "Grand Slam" seier i Storbritanias 4 stk 100 miles løp i 2017 er blitt sponset med løpssko av HOKA

255 visninger

Comments


bottom of page