top of page

Holmenkollstafetten 4.mai: laguttak kvinner senior og kvinner elite + pizza samling etter Egersund halvm. lørdag

Oppdatert: 5. apr.


I fjor stilte Spirit med 4 lag, i år kan det se ut som som vi må sette opp 6 lag dvs. 90 løpere for at alle som ønsker delta skal få et tilbud. Bildet viser fjorårets lag i kvinnner elite


Dagens stafett bulletin tar for seg uttak av klubbens lag kvinner senior og kvinner elite + reserver.


For de uttatte er det bare å få kjøpt seg rimeligste reisemåte til Oslo, så ordner Spirit hotell fra fredag til søndag. Dersom noen uttatte virkelig takker nei, ønskes tilbakemelding snarest for videre planlegging.


Dem som følger godt med vil vite at uttatte på 1.lag kvinner seniors første tre etpper faktisk er identisk med fjorårets tre første etapper på elitelaget og som samlet løp 31 sek raskere enn lagledelsens budsjett !


1) 1200m - Andrea Sætre - Oda A. Lundeby

2) 1130m - Nina Søndenå - Kristin Vabø

3) 600m - Anne S. Ognedal - Anne Braut

4) 1910m - Karoline Lien - Oda Hove

5) 1260m - Bente Gyland - Sara Aarseth

6) 1240m - Hanne Sande - Linnéa Valhovd Hove

7) 1790m - Maren Mjåtveit - Maria Wiig

8) 1810m - Selina A. Barsnes - Helena Hope

9) 630m - Hilde S. Sætre - Karoline Dahle

10)2840m - Mari Mauland - Silje Torsvik

11)1530m - Anja Kristin Lindanger - Janne Elin Vatnaland

12) 370m - Jorunn Randeberg - Testløp (ifm Ålgårdstafetten)

13) 1080m - Sydney Zywicki - Anne Jorunn Hodne

14) 720m - Renate Eie - Silje Gundersen

15) 500m - Silje Milenkovic - Yvonne Smith


RESERVER: (foreløpige kandidater):

  • Linda Lundmark

  • Victoria Skjeldstad Fritz

  • Mari Hellvik Kvadsheim

  • Siri Vaule

  • Maureen Mesaros



RYKENDE VARM PIZZA SERVERES PÅ MAMA ROSA FRA KL 1515 LØRDAG

Spirit har idag reservert bord for 25 av sine løpere på restaurant Mama Rosa

i Egersund sentrum.


Vi tar således med også etternølerne som enda ikke har meldt seg på løpet


Dette er en av klubbens faste tradisjoner ifm Egersundmila og Egersund halvmaraton




































































































Kvinner elite 24

budsj

 

Kvinner sen.24

Oda Lundeby

3.49

0

Andrea Sætre

Kristin Vabø

4.10

10

Nna Søndenå

Andrea Braut

1.55

18

Anne S. Ognedal

Oda Hove

6.48

4

Karoline Lien

Sara Aarseth

4.11

3

Bente Gyland

LinneaValh.Hove

4.41

10

Hanne Sande

Maria Wiig

7.10

41

Maren Mjåtveit

Helena Hope

4.50

4

Selina Asperheim Barsnes

Karoline Dahle

1.55

2

HildeSvrljugaSætre

Silje Torsvik

9.20

22

Mari Mauland

Janne Vatnaland 

5.15

8

Anja Kristin Lindanger

Testløp

1.00

31

Jorunn Randeberg

Anne J. Hodne

3.48

0

SydneyZywicki

Silje Gundersen

2.17

 

Renate Eie

Yvonne Smith

1.40

3

Silje Milenkovic 

 

62.50

 

 

Lagleder



Lagleder

Silje Torsvik



Anne Ognedal

 



VictoriaSkjeldstad Fritz




Mari H.Kvadsheim




Maureen Mesaros




Linda Lundmark




Marita Laputjova




Mari Hellvik Kvadsheim




53.12 Hoka løp 24








Siri Vaule 

487 visninger

Σχόλια


bottom of page