top of page

Laguttak Holmenkollstafetten 2024 - 4 herrelag (lag kvinner elite + kvinner senior tidligere publisert)

Oppdatert: 4. apr.


Spirit har gjort uttak av fire herrelag hvorav tre lag er forhåndspåmeldt. I tillegg fremgår av listing nedenfor tilsammen 18 reserver. Videre viser oversikt løpere som har meldt fra at de ikke er tilgjengelig inkl løpere som har byttet klubb.


Langt fravær fra fellestreninger herunder maratonløpere som har gjort seg anonym ved å kun løpe for seg selv er foreløpig satt opp som reserver


1.lag består av gjenværende løpere fra 2023 vinnerlag i juniorklassen samt 9 senior utøvere over 22 år


Veteranlaget som var 2 sek for sent i mål for å bli klassevinner har mistet tre av sine sterkeste løpere Ole Martin Vedøy (1 et.), Henning Tjøstheim (4. et.) og Leif Johannes Omland (9 et.) men dersom oppsatte reserver stiller seg disponibel vil årets lag være vesentlig bedre

Menn senior 24

Menn veteran 24

Dennis Ravndal

Bjørn Kåre Høie

Emil Harestad

Sveinar Vadla

Kasper Tveit

Børge Harestad

Preben Aase

NN

Filip Oanes

Steven Acarregui

Gaute Byberg

ArneAndreVetrhus

Andreas Wathne

Ben Zywicki

Hans Petter Aakre

Per Chr.Bårholm

Tor Olav Aakre

Espen Swan Rørvik

Magnus B. Hope

Thomas Asgautsen

Nils Haktor Bua

RichardKverneland

Matas Paulikas

Vidar Våge

Alf Ante I Tornensis

Bjørn Sundvor

Kristian Seljeskog

Odd Einar Tveit

Mads Helland

Roald Aga


 

Lagleder

Lagleder

Einar Søndeland

Odd Einar Tveit



RESERVER

RESERVER

Marius Skeide Ruth

Pavel Laputjov

 

Eivind Fjelde

IKKE TILGJENGELIG

Sjur Ferkingstad

Ole Martin Vedøy

Eirik Dalva Skaale

Vetle F. Solbakken

Stig Fjelldal

Sebastian van der Veen

 Roy Andre Erland

Johannes Dalland

 

Preben Bolsøy


Leonid Raiets


Henning Tjøstheim



7.februar publiserte vi første gang en gjennomgang av kandidater til 1.lag menn senior


26.februar ble våre lag i kvinner senior og kvinner elite publisert


Det er ikke gjort endelig avklaringer med alle uttatte løpere og etterhvert som flere forfall kommer viser oversikt nedenfor at svært dyktige kandidater vil få tilbud om å overta plasser


Spirit 3. lag består av en blanding unge og rutinerte løpere. Lagets første 8 løpere dvs. over halve laget holder en gjennomsnittsalder på 21 år.


Menn senior 2.lag 24

Menn senior 3.lag 24

LaimisVerbliugevicius

Lucas A. Bøen-Hope

Håvard A.Bråthen

Sondre Nedrebø

Anders Fosså

Sondre Vadla

Jonas Listøl

Marcus Storli

Denys Chechelnytsky

Arne Gabriel Lindtner

Fredrik Abrahamsen

Vetle Svanes Strand

Kristian Heggebø

Vetle Nevland

Anders Haugen

Sondre Lunde Berg

Bjørn Øvrebø Vidvei

Andreas Jakobsen

Ørjan Hviding

Svein Magne Løvås

Einar Sande

Geir Søndeland

Simon Bjørheim

Thomas Berge

Ingar Årvik

Tord Stavnes

Henrik Berentsen

Olav Fjelde

Kjetil F.Endrsen

Andreas Lagesen

 

 

Lagleder

Lagleder

Kjetil F Endresen

Einar Søndeland


 

RESERVER:

RESERVER:

Erlend Aano

Espen Berget

Geir Lindtner

Kristian Helgeland

Hans Magnar Lien

Henrik Alvestad

Eirik Jonasson

Joel Honkanen

Marius Mikkelborg

Julian Gjerde Minde

Shezad Inayat

Håkon Andre Halvorsen

 

 

 

 

 

 

432 visninger

Comments


bottom of page